Ana SayfaÜrünlerPartnerlerIletisimBasinda Biz


Hakkımızda
     
  Şirketimiz Türkiye ve İsviçre olarak iki ayrı ülkede hizmet vermektedir. Biz Amavivo olarak birçok beceri, eğitim ve tecrübe alanlarını birleştiriyoruz. Farklı sektörlerden geliyoruz ve bu şirkette farklı tecrübe ve bilgileri harmanlayıp kaliteyi size sunmayı hedefliyoruz.

Amacımız, insaların hayatlarına yenilik getirmek.Müşterilerimizin yaşam tarzını geliştirmek için değişik/farklı ürünler ve çözümler sunmak.

Kalite bizim için sadece bir kelime değil, hem bireysel hem de şirketlere iyi bir çözüm bulmak için farklı piyasaları araştırıyoruz. Bu çember içinde, markamızın ve ürünlerimizin kullanılabilirliği ve sürdürülebilirliği bizim en önemli hedeflerimizden biridir.
Amavivo Markamiz
     


  Bizim markamız ‘’Amavivo’’ iki farklı italyanca kelimenin birleşmesinden doğdu. ‘’Ama ‘’ ‘’Amare ‘’: ‘’Sevmek’’ , İkinci bölümü ‘’ Vivo ‘’ ise ‘’Yaşamak ‘’ kelimesinden geliyor. Öyleyse bu iki kelimenin birleşimi ‘’ Yaşamı Sev’’ işte bizim sloganımız …

Biz bu anlamı ,yaşam tarzımızı pozitif olarak geliştirmek , değiştirmek için bir fırsat olarak görüyoruz. İnsanları ve farklı kültürleri biraraya getirip, yurtdışında kullanılan ülkemizde henüz olmayan yenilikçi ve farklı ürünleri bulmayı hedefliyoruz.

Hepimiz cok hızlı gelişen ve yoğun tempolu bir dünyada yaşıyoruz. Neden daha basit cözümleri ve yenilikleri denemeyelim ??? Daha iyi bir yaşam tarzi için ,ailemize daha fazla zaman ayırmak için , ekonomik ve rahat bir hayat için Amavivo.

Amavivo tüm bu noktaların birleştiği yer. 
             
 
Amavivo Elektronik Paz. San. Dış Tic. Ltd. Şti.
Yalı Mah.Mareşal Fevzi Çakmak Cad. NO:50/25 K.3
34844 Maltepe - İstanbul - TR

M: info@amavivo.com
T: +90 (216) 383 89 88
F: +90 (216) 383 89 87
  Webdesign & Homepage
by Amavivo


Copyright
by Amavivo
  Sosyal Medya